İletişim

Hayvan refah ve konforu için dünya standartlarında ürünleri büyük ve küçükbaş hayvan yetiştiricilerine doğru ürünü ve alternatiflerini sunuyoruz.

Hayvan refah ve konforu için dünya standartlarında ürünleri büyük ve küçükbaş hayvan yetiştiricilerine doğru ürünü ve alternatiflerini sunuyoruz. Özellikle At- İnek – Besi- Deve- Keçi- Koyun ahırları ve bu hayvanların temel ihtiyaçların sağlayacak ürünlerin yanı sıra Eşek -Köpek ve yabani hayvanlar (hayvanat bahçeleri), hayvan hastaneleri ve bakım ve barınaklarını ihtiyaçları için ürün ve çözümler üretiyoruz.

Sağmal inekler ve besi hayvanları için özel dizayn edilmiş olan ergonomik hayvan altlıkları, yatakları yanı sıra yürüyüş yolları (gezinti alanları ile sağım alanları ve sağım ünitelerinin) zemin kaplama malzemeleri 1946 yılında ilk Almanya’da üretilmiş ve dünya çapında birçok çiftliğinde uzun yıllardır kullanılmakta olan bu ürünler 2001 yılından beri Türkiye pazarında da referans olabilecek firma ve çiftliklerde kullanılmaya başlanmış ve oldukça iyi sonuçlar ile ülkemizde kabul görmüştür.

Telefon iletişim +90 212 654 6677

İletişim Formu

Dilerseniz aşağıdaki formu doldurun ve size kısa süre içinde siz arayalım. Teşekkür ederiz
Adı soyadınızı yazınız:*
E-mail adresi:*
Mobil Telefon:*
-
Bilgi istenen konu:*
Mesajınız :*
Gördüğünüz karakterleri yandaki kutuya yazınız: daha sonra alttaki GÖNDER kutusuna tıklayın

* Doldurulması gereken alanlar