Sağımhane zemin kaplamaları

ile admin

Sağımhane zemini kaplamaları montajı hızlı ve kolaydır. Sağım ünitelerinde montajı yaklaşık 1 saat sürer. Sağımhane zemin kaplamaları ile daha hızlı ve etkin sağımın yanı sıra; kayma yaralanmaları ile sağım stresine son verin. Temiz ve hijyenik sağımhaneler.

Ahır Perdeleri

ile admin

Ahırın doğal havalandırmasını ve aydınlatmasını sağlarken; Hayan refah ve konforunu artırır. Özel çift kat perde sistemi ile rüzgârı kırarken ahır havalandırmasına ve aydınlatmasına katkıda bulunan yanmaz dikişsiz dayanıklı ahır perdeleri kuşların ahır içine girmesini engeller.

Ahır ve hayvan soğutma sistemi

ile admin

Hayvanların sıcaklık ( Termal) stresi ile başa çıkabilmesi için yaşam ortamını ( ahırı) ve/ veya hayvanın kendisini soğutmak gerekir. Ahır ve hayvan soğutma sistemi için uygulanabilecek yöntemler ve modeller. Hayvanı mı, ahırı mı serinleteceğiz ?

Ahır havalandırma sistemleri

ile admin

Ahır havalandırma ve soğutma sistemleri sadece Vantilatör ile algılanan sıcaklığı düşüren değil, çevrede biriken ısı katmanlarını yaz ve kış aylarında dağıtmak amacıyla tasarlanmış makinelerdir.

Besi hayvanları için ahır zeminleri

ile admin

Besi hayvanları için ahır zeminleri Besi Hayvan konforuna yatırım ve Besi hayvanları için ahır zeminleri besiciler için gerekli hale gelmiştir. Izgaralı zeminlerde bulunan besi hayvanları için, tırnak dostu ve kaymaya karşı daha dirençli. Kilo kazanımı artarken besi süresi azalır
Yaralanma sebebi ile hayvan kaybını azaltır. Yüksek yatma konforu ve daha iyi ısı yalıtımı sağlar.